Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Opinie kierowców o naszej firmie

  • Jeżdżę na silosie i jestem bardzo zadowolony, bo szukałem pracy na już i od razu mi znaleźli w Breslandzie. Na miejscu się wszystko zgadzało i jest spoko zakwaterowanie

  • Pani Dorota z firmy Bresland bardzo pomocna i zaangażowana. Pomogła dopasować pracę do moich umiejętności, znalazła firmę z odpowiednim systemem pracy. Szczerze polecam.

  • Po latach współpracy nie wyjeżdżam do pracy bez Breslandu. W obecnej firmie jestem od roku i dalej mogę liczyć na ich wsparcie. Problemy z dogadaniem się i nieporozumienia czasami mogą się pojawić, nawet jak ktoś już od kilku lat pracuje za granica. Fajnie jak ktoś ci pomoże sprawy wyjaśnić.

  • Panie z “bresland” są zaangażowane jeżeli pojawia się jakiś problem,porównując do innych pośredników tutaj jest o niebo lepiej,pracownik nie zostaje sam ze swoim problemem,oferty to już inna sprawa nie zależna od nich

  • Dostałem duża pomoc przy swoim pierwszym wyjeździe do pracy do Niemiec. Wtedy język znałem słabiej, wiec dużo rzeczy trzeba było tłumaczyć i przekazywać przez Bresland. Niemiecki podszkoliłem i teraz znaleźli mi lepsza ofertę.

  • Bresland mogę z czystym sumieniem polecić. Wyjeżdżałem z nimi już 2 razy. W obecnej firmie pracuję już rok i na razie nie mam zamiaru zmieniać, ale jeżeli tak to tylko z nimi. Cały czas są ze mną w kontakcie i nawet po roku można liczyć, ze pomogą w negocjacjach z Niemcem.

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]