Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Ciekawe gadżety, które mogą przydać się kierowcom w trasie

Ciekawe gadżety, które mogą przydać się kierowcom w trasie

Kabina samochodu ciężarowego pełni w życiu kierowcy zawodowego poniekąd rolę domu na kółkach. Podobnie jak on, powinna być odpowiednio wyposażona – aby zapewniać zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo w trakcie podróży. Na szczęście, z pomocą kierowcom przychodzą różne udogodnienia, dostępne obecnie w sprzedaży. Które z gadżetów samochodowych warto zabrać ze sobą w trasę po Niemczech?

 

Podręczny ekspres do kawy

 

Uwielbiasz smak pobudzającej kawy? Masz dość przeciętnego naparu z saszetki lub serwowanego na parkingach? W Twoim samochodzie nie może zabraknąć podręcznego ekspresu do kawy. Mobilne urządzenie Handpresso to idealna propozycja dla miłośników prawdziwej włoskiej kawy – intensywnej w smaku i niezwykle aromatycznej. Niewielki ekspres wielkości przeciętnego termosu nie tylko bez problemu zmieści się w kabinie, ale i pozwoli Ci na błyskawiczne przygotowanie dokładnie takiej kawy, jaką lubisz.

 

Wzmocniony kubek termiczny

 

Zostańmy jeszcze na chwile w temacie kawy, a przy okazji także – herbaty. Aby w pełni cieszyć się smakiem ulubionego naparu, konieczne jest utrzymanie jego odpowiedniej temperatury. W tym celu doskonale sprawdzi się porządny kubek termiczny o podwójnych ściankach. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej długo podtrzymuje temperaturę płynu – nie tylko wysoką, ale i niską, co docenisz w upalne letnie dni.

 

Lodówka turystyczna

 

Przewożenie żywności podczas długich kursów za granicą to nie spore wyzwanie dla każdego kierowcy zawodowego. Teoretycznie, część rzeczy, na przykład słoiki z gotowymi daniami, możesz zabrać ze sobą z domu. Wiele prostych dań przygotujesz z kolei z kaszy lub makaronu wymieszanego z gotowym sosem. Ratunkiem bywają też restauracje przy parkingach. Większą niezależność, zwłaszcza fanom samodzielnego gotowania, dają przenośne lodówki turystyczne o pojemności kilkunastu litrów. Z powodzeniem zmieścisz w nich wiele wartościowych produktów, takich jak choćby sery czy wędliny.

 

Alarm przeciw zasypianiu

 

Ile razy z zasypianiem walczyłeś wypijanymi jedna za drugą kawami? Kiedy do celu jeszcze daleko, a kofeina nie spełnia już swoich zadań – na ratunek śpieszą nowe technologie, zwiększające bezpieczeństwo podróży. Jedną z nich jest Stopsleep, czyli innowacyjny pierścionek z nadajnikiem USB. Czujniki znajdujące się wewnątrz pierścionka, odbierają impulsy skórne, związane z aktywnością mózgu. To niepozorne urządzenie wyczuwa, kiedy Twój mózg jest zbyt zmęczony i domaga się pauzy, sygnalizując to dźwiękiem i wibracjami.

 

Zestaw głośnomówiący

 

Przemęczenie, mogące prowadzić do zaśnięcia za kierownicą, to nie jedynie zagrożenie z pracą zawodowego kierowcy. Nie mniej ryzykowne jest prowadzenie rozmów z telefonem przy uchu. Aby połączenia te były w pełni bezpieczne, wyposaż swoją kabinę w zestaw głośnomówiący, pozwalający na odbieranie i wykonywanie telefonów bez odrywania rąk od kierownicy. Wśród urządzeń dostępnych na rynku znajdziesz zarówno te kompaktowe, posiadające wszystkie elementy w obudowie oraz z oddzielnymi głośnikami. Inną opcją jest zakup zestawu Bluetooth, eliminującego konieczność podpinania kabli do urządzenia.

 

Wideorejestrator samochodowy

 

Stłuczki lub wypadki mogą niestety przydarzyć się nawet najbardziej doświadczonym kierowcom zawodowym. Co gorsza, ustalenie winnego sytuacji, może okazać się bardzo trudne. Wtedy niezwykle pomocny może okazać się wideorejestrator samochodowy. Proste urządzenie przez cały czas nagrywa co dzieje się wokół auta, a razie zajścia – zarejestruje całe zdarzenie. Przy wyborze odpowiedniego modelu wideorejestratora, warto zwrócić uwagę, w jakiej rozdzielczości nagrywany jest obraz oraz czy możliwe jest nagrywanie w nocy.

 

Organizator na fotel

 

Zachowanie porządku w niewielkiej kabinie samochodu ciężarowego nie jest wcale tak proste, jak może się wydawać. Umiejętna organizacja przestrzeni jest jednak niezwykle ważna, zwłaszcza dlatego, że kierowca dysponuje również wieloma dokumentami, których zawieruszenie lub zgubienie może mieć wiele negatywnych konsekwencji. Ten problem w Twoim pojeździe rozwiązać mogą specjalne organizatory na fotele, składające się z licznych komór i przegródek. Bogaty ich wybór pozwoli Ci dobrać model idealny dopasowany do swoich potrzeb.

 

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]