Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Dlaczego warto rozpocząć pracę za pośrednictwem agencji?

Dlaczego warto rozpocząć pracę za pośrednictwem agencji?

Wielu kierowców chce rozpocząć pracę w zagranicznej firmie. Często wybierają niemiecki rynek, ze względu na odległość, lepsze niż w Polsce wynagrodzenia oraz świadczenia. Na przeszkodzie stają jednak bariery, które utrudniają podjęcie zatrudnienia. Agencja Pośrednictwa Pracy działa na rynku po to, by wszelkie przeciwności na drodze pracownika niwelować.

Bariera językowa

Z racji tego, że Niemcy to nasi zachodni sąsiedzi, często mamy styczność z ich ojczystym językiem. Uczymy się go w szkołach, na kursach czy też mamy zwyczajnie okazję się z nim osłuchać, z racji częstych wyjazdów do graniczącego państwa. Potrafimy się dogadać, jednak nie czujemy się pewnie w przypadku używania języka dla rozwiązywania  np. spraw urzędowych czy biznesowych. W okolicznościach kiedy podejmujemy zobowiązania, chcemy by sytuacja była jasna i klarowna. Nie możemy pozwolić sobie na niezrozumienie.

Podejmując pracę za granicą, wiele formalności załatwiać musimy w języku niemieckim. Przy współpracy z agencją, która kieruje naszą rekrutacją u niemieckiego pracodawcy, nie musimy martwić się niedorozumieniem. W razie wszelkich wątpliwości w interpretacji i tłumaczeniu, możemy zwrócić się do swojego opiekuna w celu potwierdzenia informacji. Agencje poszukujące pracowników dla niemieckich pracodawców często posiadają dwujęzycznych konsultantów, odpowiadających za pomoc w komunikacji, nie tylko przy formalnościach, ale także w trakcie wykonywania pracy.

Wyjeżdżając do pracy z agencją nie musisz martwić się niezrozumiałymi formalnościami w języku niemieckim czy niezrozumieniem pracodawcy. Agencja jest po to, by pomóc Ci w kontakcie z pracodawcą. Praca za granicą jest prostsza.

 

Wiele ofert pracy w jednym miejscu

Poszukiwanie interesujących Cię ofert pracy zajmuje czasami wiele godzin, a nawet dni. Czy nie wygodniej jest zgłosić się w miejsce, gdzie dopasowane dla Ciebie oferty pracy przyjdą same? W Agencji Pośrednictwa Pracy wystarczy tylko zgłosić chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Na podstawie analizy Twoich wymagań i umiejętności zostaną Ci przedstawione oferty, które mogą Cię zainteresować. Jeżeli zależy Ci na czasie, to najlepsze rozwiązanie.

Kiedy sam aplikujesz na oferty pracy często nie wiesz nawet czy pracodawca widział Twoje CV. Agencja Pośrednictwa Pracy, która zajmuje się rekrutacją udziela wszystkich informacji na bieżąco oraz pomaga zrobić dobre wrażenie na pracodawcy. Aplikując za jej pomocą zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie, a sam proces rekrutacji jest szybszy i sprawniejszy.

Szukając pracy w Agencji pośrednictwa pracy oszczędzasz czas i zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie u wybranego pracodawcy.

 

Nie taki diabeł straszny…

Wiele osób boi się korzystać z usług agencji. Często słyszy się, że oszukują lub wysyłają do pracy, której nie ma. Certyfikowane Agencje Pośrednictwa Pracy jak Bresland, to pewny wybór.  Zarabiamy tylko wtedy, kiedy Ty jesteś zadowolony dlatego zależy nam, żeby pracowało Ci się dobrze. Takie firmy jak nasza nie pobierają opłat od rekrutowanych pracowników, ale od zagranicznych pracodawców, po upływie określonego czasu zatrudnienia. Jeżeli więc pojedziesz do pracy, gdzie nie będzie Ci się podobać, bądź warunki nie będą się zgadzać, to certyfikowana agencja nic na tym nie zyska. Wybieraj więc pośredników, którzy długo działają na rynku i widać, że na tym zarabiają. To znaczy, że taka agencja wysłała do pracy wielu zadowolonych ludzi.

Agencja zyskuje tylko wtedy, kiedy pracownik i pracodawca są zadowoleni. Nasza praca polega na znalezieniu kierowcy dobrej pracy, a niemieckiej firmie transportowej dobrego pracownika.

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]