Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Najlepsze oferty dla kierowców w Bresland. Sprawdź aktualne!

Najlepsze oferty dla kierowców w Bresland. Sprawdź aktualne!

Planujesz rozpoczęcie kariery kierowcy zawodowego? Szukasz atrakcyjnej pracy w Niemczech? W Bresland wybieramy dla Ciebie wyłącznie najciekawsze oferty. Takie, które zapewniają zarówno wysokie wynagrodzenie, jak i korzystne warunki zatrudnienia. Zobacz aktualne zestawienie naszych najlepszych propozycji!

  1. Praca na chłodni do transportu zwierząt, Osnabrück, 2000 €

Kierowcom, poszukującym zatrudnienia w Niemczech, oferujemy pracę na chłodni do transportu zwierząt. Trasy narodowe po Niemczech, realizowane są samochodami marek MAN i Volvo. Praca w systemie 2/1 lub 3/1 na zmianach dziennych i nocnych. Od kandydatów wymagamy doświadczenia zawodowego, prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95, podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego oraz ukończonego kursu na przewóz żywych zwierząt. Możliwe jest również wyrobienie uprawnień na miejscu na koszt pracodawcy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami i dietami na poziomie minimum 2000 € netto za 3 tygodnie pracy dla 1 klasy podatkowej (początkowo 9 € brutto za godzinę). Oprócz tego gwarantujemy dodatkowe 24 dni urlopowe, tanie zakwaterowanie w mieszkaniu i niemiecką umowę o pracę.

Szczegóły oferty: https://bresland.pl/oferta/kierowca-ce-482-49-cs/

  1. Praca na plandece lub BDF, okolice Magdeburga, 1900 €

Kolejna z naszych aktualnych ofert dotyczy pracy na plandece lub kontenerach BDF. Zatrudnione osoby obsługiwać będą przede wszystkim dalekie trasy po Niemczech w systemie 3/1. Przewożone towary – różne. Od kandydatów wymagane są doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95, uprawnienia ADR oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na podstawowym poziomie. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1900 € brutto (dla 1 klasy podatkowej 1850 € netto z dietami, dla 3 klasy: 2030 € netto z dietami) plus nadgodziny.

Diety ustawowe – 12 € i 24 € (ok. 500 € za 3 tygodnie). Niemiecka umowa o pracę.

Szczegóły oferty: https://bresland.pl/oferta/kierowca-ce-123-39-cs/

  1. Praca na chłodni, okolice Chemnitz, 2100 €

Interesująca oferta pracy na chłodni. Zlecenia realizowane pojazdami marek Mercedes, Volvo i Scania. Przewóz warzyw i owoców na zmianach dziennych i nocnych. Praca bez systemu – na zmianę 1 weekend dłuższy (start w poniedziałek o 3:00 – koniec w piątek o 14:00), 1 krótszy (start w niedzielę o 3:00 – koniec w piątek o 14:00). Od kierowców wymagamy doświadczenia zawodowego na chłodni oraz prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95. Konieczna jest również znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Pracownikom oferujemy wynagrodzenie w wysokości 2100 € brutto miesięcznie oraz diety 12 €, 24 € od poniedziałku do piątku. Do tego płatny urlop i niemiecka umowa o pracę.

Szczegóły oferty: https://bresland.pl/oferta/kierowca-ce-494-09-cs/

Chcesz podjąć z nami współpracę? Jako doświadczony pośrednik z poszukiwaniu pracy za granicą,  kompleksowo pomagamy w znalezieniu odpowiedniej oferty, przejściu procesu rekrutacyjnego i podpisaniu umowy. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]