Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Przegląd najlepszych aplikacji dla kierowców zawodowych

Przegląd najlepszych aplikacji dla kierowców zawodowych

Aplikacje mobilne to dziś znacznie więcej niż programy służące do komunikacji z bliskimi czy znajomymi. Programy, których liczba wzrasta niemal z dnia na dzień, obejmują coraz więcej stref naszego życia. Poza aplikacjami poświęconymi szeroko rozumianej rozrywce, możemy korzystać z tych, których celem jest ułatwienie nam codziennej egzystencji. Na rynku nie brakuje też aplikacji stworzonych z myślą o przedstawicielach konkretnych branż, w tym kierowców zawodowych. Przedstawiamy najlepsze aplikacje, których nie może zabraknąć na Twoim telefonie!

Drivemode – głosowe sterowanie telefonem

Przychodzące SMS-y, powiadomienia w komunikatorze i kolejne próby połączenia – telefony komórkowe odwracają naszą uwagę praktycznie bez przerwy. Będąc kierowcą zawodowym wiesz doskonale, że najmniejsze rozproszenie może skutkować niebezpieczną kolizją lub wypadkiem na drodze. Jak jednak zminimalizować ryzyko groźnego zdarzenia, nie rezygnując przy tym z użytkowania komórki? Wystarczy, że zainstalujesz na swoim urządzeniu aplikację o nazwie Drivemode. Dzięki możliwości wydawania głosowych komend, możesz odpowiadać na wiadomości tekstowe bez odrywania rąk od kierownicy, a przede wszystkim  – uwagi od jazdy.

TransParking – wyszukiwanie parkingów na trasie

Znalezienie miejsca parkingowego na zrobienie pauzy to wyzwanie, przed którym praktycznie codziennie stoją tysiące kierowców w Niemczech. Z pomocą przychodzi im darmowa aplikacja TransParking, która po zainstalowaniu na telefonie, będzie informować Cię o wolnych miejscach na wybranym parkingu. Co ciekawe, aplikację tworzą jej użytkownicy, mogący samodzielnie dodawać do niej parkingi i informować o ich zajętości innych kierowców.  To jednak nie wszystko, bo program pozwala nie tylko na wyszukiwanie najbliższych lub dostępnych na całej zaplanowanej trasie, miejsc parkingowych. W opisie każdego z punktów znajdziesz też praktyczne informacje o jego udogodnieniach, takich jak prysznic, restauracja, siłownia, Wi-Fi, myjnia czy monitoring.

TDapp TRUCK – zapewnienie bezpieczeństwa kierowcy

Praca kierowcy związana jest nierozerwalnie z pewnym ryzykiem. Awarie samochodu czy kradzieże wpisane są w charakter zawodu. W podniesieniu bezpieczeństwa kierowcy ciężarówki pomóc ma aplikacja TDapp TRUCK, dzięki której w razie niebezpieczeństwa poprzez zaledwie 3 szybkie kliknięcia zapewnisz sobie pomoc innych kierowców, którzy znajdować się będą w Twoim pobliżu. Wysyłając zgłoszenie, możesz wybrać jedną z opcji – „napad”, „awaria” lub „ratunek”, dzięki czemu kierowcy w Twoim zasięgu, będą widzieć, jakiej pomocy potrzebujesz. Ich szybka reakcja może być kluczowa dla Twojego życia lub zdrowia!

AutoGuard Dash Cam – Blackbox – czarna skrzynka Twojego pojazdu

W życiu każdego kierowcy zawodowego może dojść do niejednoznacznych sytuacji na drodze, w których rozwiązanie wymagać będzie przedstawienia niezbędnych dowodów. Nic dziwnego, że wielu truckerów decyduje się na montaż rejestratora jazdy w swoim samochodzie. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie – podobną rolę może pełnić zainstalowana na Twoim telefonie aplikacja AutoGuard Dash Cam – Blackbox. „Czarna skrzynka” rejestruje obraz wideo o jakości  1080p i 720p wraz z informacjami o trasie i osiąganej prędkości. W razie sytuacji zagrażających Twojemu bezpieczeństwu, na przykład natężonego ruchu na drodze, program automatycznie zrobi zdjęcie, które możesz wykorzystać przy ewentualnym dochodzeniu swoich praw.

Bans For Trucks – zakazy jazdy dla ciężarówek

Jako kierowca zawodowy, każdą ze swoich tras musisz zaplanować tak, by ominąć różnego rodzaju zakazy i ograniczenia związane z ruchem pojazdów ciężarowych. Na szczęście, wyręczyć Cię w tym może jedna, niezwykle przydatna aplikacja – Bans For Trucks. Po jej zainstalowaniu na telefonie, będziesz mieć dostęp do aktualnych informacji o wszelkich, stałych i okresowych zakazach i ograniczeniach na wybranej trasie. W bazie aplikacji znajduje się ponad 40 krajów, w tym Niemcy.

 

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]