Formularz dodawania opinii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Jak zatrudnić się u niemieckiego pracodawcy za pośrednictwem Bresland?

Jak zatrudnić się u niemieckiego pracodawcy za pośrednictwem Bresland?

W Bresland od ponad sześciu lat działamy w ten sam, sprawdzony sposób, czego efektem jest zdobycie zaufania wśród tysiąca kierowców i setek pracodawców. Osoby, które pierwszy raz mają styczność z Agencją Pośrednictwa Pracy, często pytają się jak funkcjonujemy. W przybliżeniu proces rekrutacji na stanowisko kierowcy C+E zamyka się w kilku prostych krokach:

APLIKACJA – Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby otrzymać informacje dotyczące aktualnych ofert pracy. Dział rekrutacji sprawdzi Twój poziom znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, będziesz mógł sprecyzować swoje wymagania dotyczące pracy w Niemczech.

DOBÓR ODPOWIEDNIEJ OFERTY – W oparciu o udzielone informacje, a także na podstawie znajomości języków obcych, dział rekrutacji dobierze dla Ciebie odpowiednie oferty, o których poinformuje Cię podczas rozmowy telefonicznej lub osobistej, a także zostaną one przesłane na Twój adres mailowy.

DECYZJA – Kiedy wybierzesz odpowiadającą Ci ofertę pracy, aby móc zaprezentować Twoją kandydaturę niemieckiemu pracodawcy, prześlij nam swoje CV. Dołącz także zdjęcia aktualnych dokumentów uprawniających Cię do wykonywania zawodu, tj. karty kierowcy, prawa jazdy oraz dodatkowych uprawnień, jeśli takie posiadasz. Konieczne jest również zdjęcie paszportu lub dowodu osobistego, który zezwala na podróż i przebywanie poza granicami kraju.

KONTAKT Z PRACODAWCĄ – dokumenty tłumaczymy na język niemiecki i prezentujemy Twojemu przyszłemu pracodawcy. Osoba zatrudniająca ma 3 dni robocze na kontakt z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu rozpoczęcia pracy. Możesz zostać poproszony o przywiezienie dodatkowych dokumentów, na przykład aktu ślubu, aktu urodzenia dzieci, niemieckiego numeru podatkowego, karty ubezpieczenia zdrowotnego (jeśli już pracowałeś w Niemczech). Pomoże to w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z umową o pracę, ubezpieczeniu pracownika, a także przypisaniu odpowiedniej klasy podatkowej.

PODPISANIE UMOWY POŚREDNICTWA PRACY – po potwierdzeniu daty rozpoczęcia pracy prześlemy Ci umowę pośrednictwa pracy. Jako certyfikowana agencja musimy podpisać ją z każdym wyjeżdżającym z nami do pracy kierowcą. Znajdziesz w niej jeszcze raz szczegółową ofertę pracy, na którą się zdecydowałeś, a także wszystkie dane dotyczące Twojego pracodawcy. Ważne jest, aby odesłać nam ją podpisaną jeszcze przed wyjazdem do pracy.

ROZPOCZĘCIE PRACY W NIEMCZECH – Wyjeżdżasz do Niemiec na ustalony i potwierdzony termin. Chcemy, żebyś czuł się dobrze w nowym miejscu pracy, pozostajemy więc z Tobą w stałym kontakcie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Naszym celem jest zadowolenie kierowcy.

 

Sprawdź oferty pracy dla kierowcy

 

Polub nas na Facebooku

Zapisz się do newslettera

Dopisz się do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymuj powiadomienia o atrakcyjnych ofertach pracy, najnowszych artykułach prosto na swoją skrzynkę e-mail.

[FM_form id=”1″]